Hemşehrimiz Hasan Akpınar Muhtar Adaylığını açıkladı.

Aslen Türksevin  Mahallesinden olup Beyceğiz Mahallesinde ikamet eden hemşehrimiz Hasan Akpınar 2024 yılında yapılması planlanan Yerel Yönetimler seçimlerinde Beyceğiz Mahallesine hizmet etmek için Muhtar adayıyım dedi.

Dün Afşin Merkez Yayın Grubunu ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Halil Demir’e açıklamalarda bulunan Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Akpınar, Mahallemizde gördüğüm eksikliklerin bir an önce giderilmesi ve Afşin’in en güzide mahallesinin hak ettiği hizmeti alması için mahallemizde muhtarlığa talibim. Rabbim hayırlı ise nasip eylesin dedi.

21 Yüzyıl Muhtarlığının ayrıcalığını Beyceğiz Mahallemizde de hissettireceğimiz bir dönem için adaylığımı açıkladım diyen Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Akpınar, Hizmet alımında her daim en sona kalan Beyceğiz mahallesinin sorunlarını çözmek için aday oldum. Mahalle sakinlerimizden destek bekliyorum dedi.

Hasan Akpınar Kimdir?

Afşin’e bağlı Türksevin Mahallesinde dünyaya gelen Hasan Akpınar, 30 yıldır Beyceğiz Mahallesinde ikamet ediyor.

İlkokulu Tütksevin mahallesinde,Ortaokulu Afşin Merkez Fatih Ortaokulunda okuyan Akpınar Afşin Lisesi mezunu.

Evli ve 3 çocuk babası olan Hasan Akpınar, 8 yıl Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde Kantin ve Lokanta işletmeciliği yaptı.2 yıl Özel Feyzan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde Raporcu olarak görev aldı. 5 yıldır Afşin Grup Kral Organizasyon ve Akpınar Dikimevi adıyla 2 iş yeri işletmecisidir.

Beyceğiz Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Akpınar, seçim çalışmalarına yoğun şekilde başladıklarını belirterek tüm seçmenlerimizi tek tek ziyaret edeceğiz dedi.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.