HANYAPI’DAN ŞEHİTLERE VEFA!

HANYAPI’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

İlçemizde 10 yıldır inşaat ve emlak sektöründe faaliyet gösteren HANYAPI’dan örnek davranış. Afşin konut sektöründe faaliyet gösteren HANYAPI, 10 yıldır inşa ettiği konut projelerine Çanakkale cephelerinin adını veriyor. Şimdiye kadar yapımı tamamlanan ve sahiplerine teslim edilen daireler ve yeni yapılacak dev konut projelerinin isimleri İngilizce isimler yerine milli bilinç oluşturmak adına ve vefa gereği Çanakkale Cephelerimizin isimlerinden oluşuyor.

Yapımı tamamlanan; İlçe Jandarma Komutanlığı karşısında 1000 m2 işyeri ile 20 konutluk Anafartalar Konutları, Atlaskent Karşısı 700 m2 işyeri ile 30 konutluk Gelibolu Konutları, Pagi Giyim Karşısı 1200 m2 işyeri ile 10 konutluk Arıburnu Konutları, Dedebaba Mahallesi’nde 200 m2 işyeri ile 10 konutluk Conkbayırı Konutları

Yapımı ve satışı devam eden; Afşinbey Caddesi-Vipgross yanı 1600 m2 işyeri ile 52 konutluk Eceabat Konutları,  Yeni Fen Lisesi Karşısı 1700 m2 işyeri ile 39 konutluk Seddülbahir A, B, C Konutları, , 2020 ikinci çeyrekte Tes-İş Sendika arsasına temeli atılacak ve tanıtımı yapılacak 550 m2 işyeri ile 18 konutluk Kilitbahir Konutları ve yine 2020 yılı içerisinde; Fidanlık mevkiinde yapımına başlanacak olan 1150 m2 işyeri ile 70 konuttan oluşan 57.Alay Konutları, Dedebaba Mahallesinde 750 m2 işyeri ve 30 daireden oluşan Bigalı Konutları olmak üzere bugüne kadar Afşin’de inşa ettiğimiz ve projelendirilen 10000 m2 işyeri ve 300 dairenin isimleri tamamen Çanakkale Cephelerinin isimlerinden oluşmaktadır.

Hanyapı Mimarlık Yönetim Kurulu adına açıklama yapan genç işadamı Avukat Abdussamed Emre ÖZDEMİR, özetle;

                “Çanakkale, türlü sıkıntılar içindeki bir milletin çağın en güçlü devlet ve silahlarına karşı koyması ve dayanmasının gerçek bir destanıdır. Bu milletin esir edilemeyeceğinin anlaşılması, bağımsızlık duygusu, yedi düvele karşı azmidir. Çanakkale bir duruşun ifadesidir. Dünya’da eşi görülmemiş insanlık örneğidir. Bu cephelerde yazılan destan birlik ve beraberlik ruhunu tüm dünyaya örnek bir şekilde sergileyen bir hakikattir. Vatan için verilen mücadeleyi idrak edip, gelecek nesillere bu ruhu aktarmak adına yaptığımız ve yapacağımız konut projelerimize Çanakkale’deki cephelerimizin şanlı isimlerini vermeyi ilke haline getirdik.

                İkametgah bilgilerinde Çanakkale Cephelerinin isimlerini gören müşterilerimiz, duygulandıklarını belirtiyorlar, bu konuda çok iyi dönüşler alıyoruz. Bu durum bizim için tarifi imkansız bir mutluluktur. Umarız bir milli bilinç oluşması adına bu uygulamamız herkese örnek olur. En ince detaylarına kadar özenle hazırlayıp yine imalat aşamasını da titizlikle takip ettiğimiz projelerimize yabancı özentisi isimler vermek yerine, milli bilinç oluşturacak isimleri vermek, Kahraman Şehitlerimize karşı vefa borcumuzdur.

Bu vesile ile; HANYAPI ailesine bu milli ruh ile yön veren Yönetim Kurulu Başkanımız Avukat Ayhan ÖZDEMİR’e, Yönetim Kurulu Üyemiz Avukat Seher Nur ÖZDEMİR’e, projeden uygulamaya her aşamada emeği geçen tüm çalışanlarımıza-çözüm ortaklarımıza ve bizi tercih ederek gücümüze güç katan tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Bizler de AFŞİN YEDİSEVİN HABER olarak HANYAPI’ya bu vefalı  örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir