Afşin Merkez Yayın Gurubu 7 Haber Portalı ile bu Şehre hizmet ediyor!

1-AFŞİN HABER MERKEZİ Şehrimizin nabzını tutuyor!

Afşin Merkez Yayın Gurubu bünyesinde yayın yapan AFŞİN HABER MERKEZİ (www.afsinhabermerkezi.com)  8 yıldır şehrin  nabzını tutuyor.

Tarafsız,Objektif,Etkili yayıncılıkla ön plana çıkan AFŞİN HABER MERKEZİ Anlık Haberde Lider sloganı ile şehrin tüm gelişmelerini anında okuyucusu ile paylaşıyor.

Gün boyu yayında olan AFŞİN HABER MERKEZİ Şehrimize yapılanları olduğu kadar yapılamayanları da dile getiriyor.

AFŞİN HABER MERKEZİ 8 yıldır her kesimin sesi olmaya ve herkesin faaliyetini okuyucuya yansıtmaya devam ediyor.

2- MARAŞ HABERİN MERKEZİ Kahramanmaraş’ın Yeni Sesi olmaya aday!

Kahramanmaraş’ın güncel yayın kuruluşlarından olan MARAŞ HABERİN MERKEZİ     (www.marashaberinmerkezi.com) Afşin Merkez Yayın Gurubu bünyesinde 2017 yılında kurularak yayın hayatına başladı.

Kahramanmaraş’ın güncel haberleriyle donatılan MARAŞ HABERİN MERKEZİ görselliği ve anlık haberde ki önceliği ile okuyucunun güvenini kazandı.

MARAŞ HABERİN MERKEZİ aktif yayıncılık ve güncel haberlerle okuyucusunun hizmetinde.

3-GÖKSUN HABER MERKEZİ Göksun’un İlk İnternet Gazetesi!

Elması ve Doğal Güzellikleriyle ünlü Göksun İlçemizin İlk İnternet Gazetesi olarak yayına başlayan GÖKSUN HABER MERKEZİ (www.goksunhabermerkezi.com) 2018 yılında yayın hayatına başladı.

Göksun’un değerlerine değer katmaya geliyoruz sloganıyla yayıncılık yapan GÖKSUN HABER MERKEZİ başta Göksun’un tanıtımı olmak üzere güncel ve anlık yayınlarla da okuyucunun gözdesi konumunda.

4-AFŞİN HABER Asayiş ve Siyasetin Haber Kanalı konumunda!

Afşin Merkez Yayın Gurubunun bir diğer Yayın organı da AFŞİN HABER. (www.afsinhaber.com) .

AFŞİN HABER Haber Portalını AFŞİN HABER MERKEZİ’nden ayıran özellik daha çok Siyaset ve Asayiş haberlerinin yayınlanması.

Kısa bir süre önce kurulmasına rağmen okuyucunun büyük ilgisini çeken ve tüm siyasi çevrelerin yayınlarına yer veren AFŞİN HABER güncelliği ve görselliği ile dikkat çekiyor.

5-AFŞİN İŞ MERKEZİ Afşin Ekonomisinin Kalbi konumunda!

Afşin Merkez Yayın Gurubu Ekonomi Portalı AFŞİN İŞ MERKEZİ (www.afsinismerkezi.com) hem Afşin ve çevresinin İş Dünyası Haberlerini anlık olarak yayınlıyor hem de Afşin’in tek İnternet İş Rehberi konumunda.

Sitede ayrıca Afşin’de Eleman ilanları,Satılık Konut ve Arsalar gibi detayları da bulmak mümkün.

6-AFŞİN YEDİSEVİN 7 SENE SONRA TEKRAR YAYINDA!

7 sene önce Panellere yapılan saldırılar sebebiyle yayın hayatına son vermek zorunda kalan AFŞİN YEDİSEVİN HABER (www.afsinyedisevin.com) sitemiz tekrar yayına başladı.

Afşin’e bağlı Sevin Mahallelerinin haberleri,fotoğrafları,videoları,iş dünyası ve gurbettekileri ile tanıtım sitesi olarak hizmet verene AFŞİN YEDİSEVİN HABER yayına girdiği ilk günden itibaren büyük ilgi gördü.

Coğrafi yapısı,tarihi yerleri ve kültürel zenginlikleri ile görenleri hayran bırakan Sevin Yöresinin tek yayın organı AFŞİN YEDİSEVİN HABER yayınlarına aralıksız devam ediyor.

7-YARPUZ Edebiyat Dergisi

 İlker Gülbahar,Haşim Kalender,Yasin Mortaş,Mehmet Gören,Ahmet Süreyya Durna ve Mehmet Osmanoğlu’ndan oluşan Yayın kurulu ile ciddi bir yayın anlayışı sunan YARPUZ Edebiyat Dergisi (www.yarpuzedebiyatdergisi.com) Afşin Merkez Yayın Gurubunun Edebiyat Dergisi olarak her ayın 1’inde okuyucusu ile buluşuyor.

Şu ana kadar 15 sayı yayınlanan Yarpuz Edebiyat Dergisi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ISSN Numarası ile numaralandırıldı.

Hem Basılı,hem E_Dergi formatında okuyucuya ulaşan YARPUZ Edebiyat Dergisi ayrıca www.yarpuzedebiyatdergisi.com Portalıyla da güncel halde okuyucuyla buluşuyor.

Afşin Merkez Yayın Gurubu projeleri arasında AŞİN KÜLTÜR MERKEZİ,ELBİSTAN HABER MERKEZİ,AFŞİN SPOR MERKEZİ ve GÖNÜL COĞRAFYAMIZ adlı Portal projeleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.