YAYINLARIMIZA İLİŞKİN GENEL BİR AÇIKLAMA!

2013 yılında kurulan Afşin Merkez Yayın Grubu bünyesinde 5 Haber Portalı, 1 Tanıtım Portalı, 1 Ekonomi Portalı ve 1 Edebiyat Dergisi ile yayınlarını sürdürmekte,Bölge insanının gören gözü,işiten kulağı ve haykıran sesi olmaya devam etmektedir.

Ancak son zamanlarda Sosyal Medya hesaplarımız üzerinde yaptığımı yoğun paylaşımlar nedeniyle Afşin Merkez Yayın Grubuna ait Facebook/Sosyam Medya Hesaplarında Toplum Standartlarına aykırılık tesbit edilmiş ve Facebook Kanalımızın yayınları durdurulmuştur.

Sosyal Medya mecraı bizim için Yayın yeri değil paylaşım yeridir. Öncelikle bunun bilinmesini isteriz. Yani Okuyucularımızın,takipçilerimizin ve izleyicilerimizin göreceği Haberler öncelikle İnternet Portallarımızda yayınlanır daha sonra Sosyal Medya Hesaplarında paylaşılır. Yani Facebook Kanallarımızın yayının durdurulması Yayınlarımıza engel değildir. Yıllardır Okuyucularımız İnternet Haber Sitelerimizden bizleri takip etmişlerdir. 

Tabi çağımızın getirdiği kolaylıklardan bir tanesinin Sosyal Medya hesapları olduğundan Haber linklerimizin paylaşımı da Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden olmaktadır. 

Bir süreliğine Facebook hesaplarımızı kullanamayacağımızdan bu açıklamayı yapma gereği duyduk.

Ancak Twitter,Instagram,YouTube kanallarımız ve WhatsApp Gruplarımız aktif şekilde paylaşımlarını sürdürecektir. Canlı Yayınlarımız ise YouTube kanalımız ve Instagram hesabımızdan yapılacaktır.

YARPUZ EDEBİYAT DERGİSİ BİR SÜRE ÇIKMAYACAK.

Okuyucularımızı ilgilendiren diğer bir hususta YARPUZ Edebiyat Dergisidir. 37 Sayısı yayınlanan ve 4 yıldır Edebiyat Camiasına hizmet veren Kültür Bakanlığı kayıtlı YARPUZ Edebiyat Dergimiz Yayın Kurulumuzun aldığı karar doğrultusunda bir müddet yayınlanmayacaktır.

İleride alacağımız yeni kararlarla Dergimizin yayına devam edip etmeyeceğini de sizlerle paylaşacağız. Ancak YARPUZ Edebiyat Dergisi İnternet Sitemiz yayınlarını sürdürecektir.

Yaşanan aksamalardan dolayı özür diler,kamuoyunu bilgilendiririz.

*

Afşin Merkez Yayın Grubu

MARAŞ HABERİN MERKEZİ-AFŞİN HABER MERKEZİ-ELBİSTAN HABER MERKEZİ-GÖKSUN HABER MERKEZİ-AFŞİN HABER-AFŞİN YEDİSEVİN HABER-AFŞİN İŞ MERKEZİ-YARPUZ EDEBİYAT DERGİSİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.