42 Yıllık Tecrübe Ak Yapı ile taçlandı!

Afşin’de Nurettin Akkaya öncülüğünde Yarım asırdır İnşaat&Emlak sektöründe verilen hizmet Ak Yapı ile taçlandı.

Kuruluşu tamamlanan Ak Yapı İnşaat&Emlak Eski Ziraat Odası Başkanlığı karşısında misafir kabulüne başladı.

Babam Nurettin Akkaya ile sektöre attığımız ilk adımdan bu yana kalite ve güven’den ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz diyen Serkan Akkaya, Ak Yapı İnşaat & Emlak’ın kurulumunu tamamladık ve ofisimizde misafir kabulüne başladık. İnşaat ve Emlak sektöründe halkımıza hizmet vereceğiz.Tüm müşterilerimizi çay içmeye bekliyoruz dedi.

42 yıllık tecrübenin şu anda yapılan Tüm binalara yansıdığını belirten Serkan Akkaya, Ak Yapı İnşaat&Emlak olarak ilk gün ki heyecanla kalite ve güven’den ödün vermeden müşterilerimize bu alanda en doğru yatırımı yapmaları hususunda Danışmanlık hizmeti de vereceğiz.Anahtar Teslim Villa,Dağ ve Bağ Evleri yapım,tadilat ve tamiratı,İnşaat ve Emlak işleriyle Afşin Halkımıza AK Yapı İnşaat&Emlak adıyla hizmet vereceğiz dedi.

İlçemize hayırlı olsun.

Serkan Akkaya Kimdir? 

1995 Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde doğdu. İlk ve ortaokulu Afşin’de Efsus İlköğretim Okulunda  okudu. Liseyi Afşin Turgay Ciner Anadolu Teknik Endüstri Meslek  Lisesi’nde okudu.

2014 yılında liseden mezun olduktan sonra üniversiteyi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinde Doğalgaz Teknolojileri bölümünde tamamladı. 2016 da mezun oldu.

Bu süreçte aynı zamanda 13 yaşımdan beri babası Nurettin Akkaya’nın içinde bulunduğu inşaat sektöründe boş zamanlarımda  ve  yaz tatillerinde yardım etmeye başladı. Çıraklıkla bu işi babasından devralan Serkan Akkaya,Ak Yapı İnşaat&Emlak ile sektörde hizmete devam ediyor.

Tebrik etmek için; 0 546 722 12 36

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir