GÖNÜLDER 88. Sandalyesini Türksevin’de ki aileye teslim etti.

AFŞİN HABER MERKEZİ ve Afşin Eshab-ı Kehf Gönül Elçileri Derneği (GÖNÜLDER) tarafından ortaklaşa yürütülen Mavi Kapak ve Tekerlekli Sandalye Kampanyası tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz günlerde toplanan Mavi Kapaklar ile alınan Tekerlekli Sandalye bir ihtiyaç sahibi ailenin daha yüzünü güldürdü.

Şu ana kadar 87 Tekerlekli Sandalye teslim eden AFŞİN HABER MERKEZİ ve GÖNÜLDER ilk gün ki gayretle İlçemizde Sandalye ihtiyacı olan ailelerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 8 yıldır yürütülen Mavi Kapak Toplama Kampanyası kapsamında alınan Tekerlekli Sandalyeler tek tek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Dün Afşin Haber Merkezinde 88. Tekerlekli Sandalyenin teslimi yapıldı. Afşin’e bağlı Türksevin Mahallesinde sonradan geçirdiği bir rahatsızlık sebebiyle yürümekte zorlanan 27 yaşında ki kızı için bize ulaşan Türksevin Mahallesinden Mustafa Özcan, ihtiyacı olan Tekerlekli Sandalyeyi teslim aldı.

Konuya ilişkin Yedisevin Haber’e açıklamada bulunan GÖNÜLDER Başkanı Hüseyin Bozkurt, İlçemizde her hayırlı hizmetin ucundan tutmak ve destek olmak adına yaptığımız faaliyetlerden bir tanesi de Tekerlekli Sandalye. İhtiyaç sahibimiz çok. Rabbim kimseyi Tekerlekli Sandalyeye mecbur etmesin ama yarın engelli bir birey olmamaya hiç kimsenin garantisi yok. O sebepten dolayı elimizden geldiğince İlçemizde bu hizmeti devam ettiriyoruz. Mavi Kapak kampanyası kapsamında alınan Tekerlekli Sandalyelerimizden bir tanesi daha ihtiyaç sahibimize teslim edildi. Kampanyamız devam ediyor dedi. 

Afşin Haber Merkezi sahibi Halil Demir’de Kampanyanın devam ettiğini gerek Mavi Kapakla gerekse bizzat Tekerlekli Sandalye alarak kampanyamıza destek verilebilir dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir